File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Creator
th: ผู้สร้าง
