File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Author
tr: Yazar

en: Subject
tr: Konu

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
