File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: unknown
uk: невідомо

en: Settings
uk: Налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Producer
uk: Виробник

en: Creator
uk: Автор

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
