File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Configure
ur: ترتیب
