File Metadata Cleaner (1.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Author
vi: Tác giả

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: unknown
vi: không rõ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Configure
vi: Cấu hình
