File Mime Validator (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Audio
ru: Аудио

en: Text
ru: Текст

en: Security
ru: Безопасность

en: Video
ru: Видео

en: Compression
ru: Сжатие
