File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: About
be: Аб

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы
