File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: About
cs: Popis

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku
