File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: About
gu: વિશે

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક
