File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: About
hu: Leírás

en: No description
hu: Nincs leírás

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: Description: @description
hu: Leírás: @description
