File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Description
ja: 説明

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: About
ja: アバウト

en: Progress indicator
ja: 進捗状況の表示

en: Preview image style
ja: 画像スタイルのプレビュー
