File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: About
jv: Ngenani

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar
