File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: Field
km: វាល

en: About
km: អំពី

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព

en: Preview image style
km: មើល​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​ជា​មុន
