File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: No description
kn: ಯಾವುದೆ ವಿವರಣೆ ಇಲ್ಲ
