File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: About
lt: Apie

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius
