File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: About
lv: Par

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu
