File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: Field
nl: Veld

en: About
nl: Over

en: No description
nl: Geen omschrijving

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven
