File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: About
pl: O stronie

en: No description
pl: Brak opisu

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka
