File PDF Preview (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Field
tr: Alan

en: About
tr: Hakkında

en: Progress indicator
tr: İlerleme göstergesi

en: Preview image style
tr: Resim stilini önizle
