File PDF Preview (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: About
ca: Detalls

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge
