File PDF Preview (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: None
de: Keine

en: Field
de: Feld

en: About
de: Über

en: No description
de: Keine Beschreibung

en: Progress indicator
de: Fortschrittsanzeige

en: Preview image style
de: Bildstil-Vorschau

en: Description: @description
de: Beschreibung: @description
