File PDF Preview (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Description
es: Descripción

en: None
es: Ninguno

en: Field
es: Campo

en: About
es: Acerca de

en: No description
es: Sin descripción

en: Progress indicator
es: Indicador de progreso

en: Preview image style
es: Vista previa de estilo de imagen
