File PDF Preview (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: About
fi: Tietoja

en: No description
fi: Ei kuvausta

en: Progress indicator
fi: Edistymisentunnistin

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä
