File PDF Preview (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: About
hr: Opis

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike
