File PDF Preview (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: None
pt: Nenhum

en: Field
pt: Campo

en: About
pt: Sobre

en: Progress indicator
pt: Indicador de progresso

en: Preview image style
pt: Pré-visualizar o estilo de imagem
