File PDF Preview (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: About
ro: Despre

en: Progress indicator
ro: Indicator progres

en: Preview image style
ro: Previzualizare stil imagine
