File PDF Preview (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: About
sk: Informácie o

en: No description
sk: Bez popisu

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku
