File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: About
az: Haqqında

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış
