File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: فیلد

en: About
fa: درباره

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر
