File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: الحقل

en: About
ar: حول

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة
