File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No description
bo: གསལ་བཤད་མི་འདུག

en: Progress indicator
bo: འཕེལ་རིམ་སྟོན་བྱེད

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ
