File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: Field
da: Felt

en: About
da: Om

en: No description
da: Ingen beskrivelse

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format
