File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: About
el: Περί

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση
