File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: About
et: Programmist

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil
