File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa
