File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Field
fr: Champ

en: About
fr: À propos

en: No description
fr: Aucune description

en: Progress indicator
fr: Indicateur de progression

en: Preview image style
fr: Aperçu du style d'image
