File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: About
gl: Información

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe
