File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: About
he: אודות

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה
