File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: None
id: Tiada

en: Field
id: Bidang

en: About
id: Tentang

en: Progress indicator
id: Indikator kemajuan

en: Preview image style
id: Pratinjau gaya gambar
