File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: None
it: Nessuno

en: Field
it: Campo

en: About
it: Informazioni

en: Progress indicator
it: Indicatore di avanzamento

en: Preview image style
it: Anteprima stile immagine
