File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: None
ku: هیچ

en: Field
ku: خانە

en: About
ku: دەربارە

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە
