File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Description
uk: Опис

en: None
uk: Немає

en: Field
uk: Поле

en: About
uk: Про модуль

en: No description
uk: Без опису

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення
