File PDF Preview (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: None
vi: Không có

en: Field
vi: Trường

en: About
vi: Giới thiệu

en: No description
vi: Không mô tả

en: Progress indicator
vi: Báo cáo tiến độ

en: Preview image style
vi: Xem thử kiểu dáng ảnh
