File Rename (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: File
uk: Файл

en: Save
uk: Зберегти

en: Rename
uk: Перейменувати

en: File name
uk: Назва файла

en: About
uk: Про модуль

en: Edit file
uk: Редагувати файл

en: Rename files
uk: Перейменовувати файли
