File Rename (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: File
fi: Tiedosto

en: Save
fi: Tallenna

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: About
fi: Tietoja
