File Rename (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: File
fr: Fichier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Rename
fr: Renommer

en: File name
fr: Nom du fichier

en: About
fr: À propos

en: Edit file
fr: Modifier le fichier

en: Rename files
fr: Renommer les fichiers
