File Rename (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: File
el: Αρχείο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: About
el: Περί

en: Rename files
el: Μετονομασία αρχείων
