File Rename (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: File
nl: Bestand

en: Save
nl: Opslaan

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: About
nl: Over

en: Rename files
nl: Bestanden hernoemen
