File Rename (1.0.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: File
es: Archivo

en: Save
es: Guardar

en: Rename
es: Renombrar

en: File name
es: Nombre de archivo

en: About
es: Acerca de

en: Rename files
es: Renombrar archivos
