File Rename (1.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: File
vi: Tập tin

en: Save
vi: Lưu

en: Rename
vi: Đổi tên

en: File name
vi: Tên tập tin

en: About
vi: Giới thiệu
